مرکز خدمات پزشکی طب نو

فیزیوتراپی در منزل 

خدمات

خدمات در منزل با طب نو

 

فواید خدمات درمانی در منزل

بیش از ۱۰ میلیون ایرانی علاوه بر کار و تحصیل و مسایل خانه و کودکان درگیر مراقبت و نگهداری از افراد سالمند یا بیمار عزیز خود هستند. ممکن است والدین و فرزندان در فواصل دوری از هم قرار داشته و یا به خاطر مسایل و مشکلات زندگی خود یا شغلی وقت و توان و یا دانش کافی برای مراقبت از بیمار خود را نداشته باشند. مرکز طب نو با اعزام نیروهای مراقبتی و درمانی  آموزش دیده و متخصص خود این مشکلات را برای شما حل می کند.

خدماتی همچون ویزیت پزشک در منزل، فیزیوتراپی در منزل، پرستاری در منزل، کاردرمانی در منزل و.... دارای مزایایی همچون موارد زیر است:

1- کادر و متخصصین کارآزموده زمانی که شما حضور ندارید: اگر شما مجبور به مراقبت و یا رسیدگی به امورات پزشکی عزیزتان را دارید، مرکز خدمات درمنزل طب نو آرامش خاطر را برای شما تامین خواهد کرد. کادر مجرب با ارزیابی محیط خانه و خطرات احتمالی شما را از وجود خطرات با خبر کرده و در صدد رفع موانع خواهند آمد. این خدمات در هر زمانی که مد نظر شما باشد حتی بدون حضور شما به عزیزانتان ارائه خواهد شد.

2- کنترل فعالیت های روزمره: این امکان را به شما فراهم می کند تا بیمار یا عزیز سالمندتان متناسب با وضعیت سلامتی و در شان او به صورت روزانه و هفتگی برنامه های حرکتی  خانگی در راستای پیشبرد اهداف درمانی و پیشگیری از مشکلات احتمالی دریافت کند. این خدمات شامل برنامه استحمام، رسیدگی به آراستگی و نظافت، دارودرمانی و خدمات فیزیوتراپی در منزل خواهد بود.

3- دسترسی به خدمات پرستاری باتجربه: دریافت خدمات پزشکی و دارویی با نظارت مستقیم پرستاری بسیار دقیق و ثمربخش خواهد بود. نقش پرستار در مدیریت دارودرمانی با توجه به شرایط حیاتی و پارامتر های سلامتی باعث بهینه شدن زحمات و هزینه های درمانی، دقیق و بی خطر بودن آن را موجب خواهد شد. مرکز خدمات در منزل طب نو این اطمینان را به می دهد که بیمار یا عزیز سالمندتان تحت شرایط پیچیده درمانی نیز کامل ترین مراقبت های پرستاری را دریافت خواهد نمود‌.

4- مشاوره های تغذیه ای بیمار: بی شک یکی از مهم ترین فاکتور های بهبودی و یا افزایش سلامتی تغذیه سالم و علمی می باشد. اهمیت تغذیه در بیماران و سالمندان دوچندان می شود. بیمارانی که به تازگی از بیمارستان ترخیص شده اند در معرض مشکلات گوارشی و تغذیه هستند. در کنار سالمندی، بستری طولانی مدت، بیماری و آسیب ها در کنار هم باعث کاهش توده عضلانی بدن می شود که در این صورت فعالیت و فیزیوتراپی در منزل نیز چندان اثربخش خواهد بود. بنابراین با توجه به نیاز های بیمار و یا سالمندان به ریزمغذی ها یک برنانه تغذیه طبیعی و یا همراه با مکمل ها لازم و ضروری است. ما این امکان را در مرکز خدمات در خانه طب نو به وجود آورده ایم تا به صورت هفتگی یا دوره های ماهیانه خدمات مشاوره تغذیه در منزل ارایه شود.

برای کسب آگاهی بیشتر در ارتباط با فواید استفاده از خدمات درمانی در منزل پیشنهاد می شود، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت