مرکز خدمات پزشکی طب نو

فیزیوتراپی در منزل 

استفاده از روش تکارتراپی در فیزیوتراپی

استفاده از روش تکارتراپی در فیزیوتراپی

از جمله جدید ترین روش هایی که در فیزیوتراپی استفاده می شود، روش درمانی تکارتراپی می باشد. به کار بردن این روش سبب بازسازی و ترمیم بافت های بدن می شود. این روش درمانی که مرکز خدمات پزشکی طب نو به هنگام انجام فیزیوتراپی در منزل بیماران خود استفاده می کند از طریق جریان های الکترومغناطیسی انجام می شود که جریان خون را افزایش می دهد و در بافت های آسیب دیده سبب اکسیژن رسانی می شود.

تکارتراپی برای درمان چه بیماری هایی مناسب می باشد

تکارتراپی که از جمله روش های استفاده شده در حین فیزیوتراپی در منزل و یا مطب ها می باشد برای بیمارانی استفاده می شود که دارای بیماری هایی زیر می باشند:

-         اختلالاتی که در اسکلت ها و عضلات می باشد مانند زانو درد.

-         کمر درد و گردن درد که از جمله درد های مزمن ستون فقرات هستند.

-         شکستگی هایی که در استخوان های قسمت های مختلف بدن رخ داده است.

-         التهاباتی که در مفصل و یا تاندون وجود دارد.

-         خشکی و سفتی هایی که در مفاصل حس می شود.

-         به منظور توانبخشی برای بعد از انجام جراحی های ارتوپدی نیز بسیار پر کاربرد است.

فواید انجام روش تکارتراپی در فیزیوتراپی

روش تکارتراپی سبب می شود که درد ها و التهاب ها به سرعت کاهش یابند. استفاده از این کار دوره نقاهت را به میزان چشمگیری کاهش می دهد و بیمار با سرعت بیشتری درمان خواهد شد.

تکارتراپی که برای انجام فیزیوتراپی در منزل و نیز در مجموعه های پزشکی استفاده می شود، گردش خون موضعی و عمومی بدن را افزایش می دهد، تحرک بافت های آسیب دیده را بسیار بیشتر می کند و به باز سازی عضلات می پردازد.

این روش مایعات اضافی که در بدن تجمع یافته اند را جذب می کند و از بروز پیری پوست و ایجاد چین و چروک های پوستی جلوگیری به عمل می آورد که توسط متخصصان مجرب طب نو به کار گرفته خواهد شد و بهبود هر چه سریع تر شما تضمین می شود.

 

خواندن 472 دفعه
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت