مرکز خدمات پزشکی طب نو

فیزیوتراپی در منزل 

فیزیوتراپی گردن و ستون فقرات

طریقه فیزیوتراپی گردن و ستون فقرات

فیزیوتراپی یکی از راه های توانبخشی است که می تواند درد بیماران را کاهش دهد و به عملکرد آن ها بهبود کافی را بدهد. فیزیوتراپ با توجه به شرایط بیمار حرکات و ورزش های لازم را برای فرد تجویز می کند. این کار ها اگر به دست متخصص انجام شود، هیچ گونه عوارضی برای شما نخواهد داشت.

فایده فیزیوتراپی گردن و ستون فقرات

هنگامی که فرد دچار اختلال در گردن یا ستون فقرات خود می شود و توانایی حرکتی و انجام کار های روزمره خود را از دست می دهد، فیزیوتراپی می تواند بسیار کمک کننده باشد زیرا فرد دچار اختلال در انجام کار های شخصی خود شده است و این روش درمانی می تواند راه نجات دهنده فرد باشد و او را از انجا جراحی های سخت و سنگین نجات دهد.
همچنین جالب است که بدانید فیزیوتراپی از جمله بهترین راه هایی می باشد که می تواند بعد از عمل جراحی نیز بسیار مفید باشد زیرا بسیاری از افراد بعد از انجام عمل جراحی امکان دارد که یک سری از توانایی های خود را از دست بدهند و انجام حرکات مناسب در این راستا می تواند به بازگشت سلامت آن ها  کمک کند.

آیا فیزیوتراپی برای گردن و ستون فقرات عوارض دارد؟

گردن و ستون فقرات هر فرد دارای پیچیدگی در ساختار های خود می باشد. ستون فقرات از عروق، مفصل ها، استخوان ها، اعصاب و عضلات تشکیل شده است که تمامی این ها در کنار یک دیگر برای ثابت نگه داشتن سر و حرکت دادن سر در جهت های متفاوت بسیار کارایی دارند.
افرادی که دچار مشکل در گردن و ستون فقرات خود هستند باید برای انجام فیزیوتراپی در منزل یا در مطب ها نهایت دقت را داشته باشد و به افرادی مراجعه کند که اطمینان دارد در این زمینه تخصص کافی را دارند و بعد از طی مراحل مداوا عوارضی در آن ها مشاهده نمی شود و تنها بهبودی کامل حاصل می شود. طب نو از جمله مرکز هایی می باشد که در این زمینه کاملا خبره است و نیرو های ماهری دارد، تنها کافیست با ما تماس بگیرید و نیرو های مجرب ما را به خانه خود فرا خوانید.

 

خواندن 100 دفعه
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت