مرکز خدمات پزشکی طب نو

فیزیوتراپی در منزل 

مزایای استفاده از خدمات درمانی در منزل

استفاده از خدمات درمانی در منزل چه مزیت هایی دارد

همان طور که پیش تر توضیح دادیم، استفاده از خدمات درمانی در منزل دارای مزایای زیادی است، در این مقاله قصد داریم شما را با دیگر مزایای این کار آشنا کنیم:

5- مدیریت دارویی: برای بیمار یا سالمندان بحث دریافت صحیح و اصولی داروها امری سخت یا غیر دقیق است و حتی گاها به خاطر خطرات احتمالی خطرات حیاتی دارد. زمانی که فرد دارای مشکلات عدیده مثل گوارش، فشار خون، ارتوپدی است مدیریت داروها امری پیچیده و دقیق خواهد بود. خدمات در منزل طب نو با کادر مجرب این دقت و تبحر را به شما ارمغان خواهد آورد تا نگران تداخل و یا بی نظمی در دارودرمانی عزیزتان نباشید.

6- همراهی و ملازمت با بیمار سالمندان: تحقیات نشان داده است که  وضعیت سالمندان با واکنش ها و فعالیت های اجتماعی بهتر شده و مصاحبه با بیمار بسیار مفید و لازم است. کادر مرکز خدمات پزشکی طب نو برای پیاده روی، کتاب خوانی، صرف غذا، تماشای فیلم وسایر فعالیت های اجتماعی بیماران دارای کادر آموزش دیده است که با ارتباطی دوستانه اعتماد سالمند یا بیمار و خانواده را جلب می کند. همراهی با بیمار و خانواده در زمینه هایی مثل تهیه لوازم ضروری بیمار مثل دارو و غذا و یا رزرو ویزیت پزشک و عکس برداری و خونگیری از دیگر مزایای استفاده از کادر طب نو است.

7- کارهای روتین منزل: سالمندان در انجام امورات روتین خانه مثل پخت و پز، خرید، گردگیری و شستو شوی ظروف دوار چالش می شوند. مراقب و همراهان اعزامی مرکز خدمات در خانه طب نو در این زمینه همکاری های لازم را دشته و انجام امورات روتین روزانه را آسان تر خواهند کرد.

8- نتایج درمانی بهتر: تحقیقات نشان می دهد انجام امورات درمانی در خانه نتایج درمانی بهتری نسبت به بستری در مراکز درمانی یا خانه سالمندان خواهد داشت. علاوه تاثیر محیط خانه و خانواده در روحیه بیمار، پیگیری دقیق، سریع، با برنامه پیشبردی، اجتناب از تعدد تعداد افراد دخیل در  امورات درمانی و تغذیه و فعالیت های روزانه و فیزیوتراپی در منزل باعث پیشرفت چشمگیر بیمارخواهد شد.

9- حمایت یک به یک: زمانی که بیمار در منزل درمان می شود مستقیما با تیم درمانی در ارتباط بوده و با شناخت  کافی بیمار و درمانگر از روحیات همدیگر باعث ایجاد روحیه همکاری و تیمی شده و احساس مسئولیت در مادر درمانی و خود بیمار جهت همکاری هرچه بیشتر در امورات درمان تقویت خواهد شد.

 

ویزیت پزشک در منزل - طب نو - Tebbeno10- کاهش در هزینه و مشکلات: با دریافت خدمات درمانی و مراقبتی در منزل علاوه رفع مشکلات رفت و آمد و اثرات سو آن بر روحیه و وضعیت سلامتی بیمار، اتلاف وقت، استرس عای روانی بیمار در مراکز درمانی و برخوردهای نامناسب سایر بیماران در هزینه های درمانی نیز بطور نسبی کاهش خواهد یافت.
اعتماد شما سرمایه ی ماست.

 

خواندن 245 دفعه
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت