مرکز خدمات پزشکی طب نو

فیزیوتراپی در منزل 

کاردرمانی چگونه به رفع انواع اختلالات می پردازد

کاردرمانی چگونه به رفع انواع مشکلات افراد می پردازد

انجام کاردرمانی در منزل که یکی از خدمات مرکز پزشکی طب نو می باشد از جمله بهترین روش های مداوا برای اختلالات به وجود آمده در حرکت، جسم و روان است که یکی از علم های توانبخشی است که با به کار گیری متد های ویژه می تواند در حوزه های جسمی، حرکتی، ذهنی، شناختی و حسی به فرد کمک کند.

نا توانی و بد عملکردی در چه افرادی دیده می شود

در برخی افراد چه کودکان و چه بزرگسالان علائمی از نا توانی و یا بد عملکردی دیده می شود که به دلیل های مختلفی این اتفاق رخ داده است، از جمله آن ها می توان به بروز آسیب و صدمه در سیستم های عصبی، صدمه هایی که در اثر ضربه به وجود می آیند و سایر موارد از این دسته اشاره کرد. اشخاص در چنین شرایطی اگر درمان های به موقع کاردرمانی در منزل را دریافت نکنند، هرگز نمی توانند استقلال خود را به دست آورند.

کاردرمانی برای چه اشخاصی مناسب است

افرادی که برای انجام کاردرمانی در منزل به مرکز خدمات پزشکی طب نو مراجعه می نمایند، از سنین نوزادی تا کهنسالی را شامل می شوند.

 

کاردرمانی در منزل با متخصصین طب نو - توانبخشی در  منزل

 

شما باید بدانید که انجام کاردرمانی تنها مختص بزرگسالان نمی باشد و برای کودکان نیز این کار انجام می شود که نتیجه این کار برای آن ها این است که سبب بهبود عملکرد کودکان هنگام بازی، انجام فعالیت های روزمره و انجام کار های مربوط به درس و مدرسه می شود. در واقع می توان گفت که این کار برای کودکان سبب می شود که مهارت های حرکتی، شناختی و حرکتی خود را تا میزان قابل توجهی افزایش دهند و از داشتن تاخیر و مشکل در زندگی در امان بمانند.

همچنین افرادی که در اثر فشار روحی، تصادف، بیماری، مشکلات مادر زادی و مانند این ها دچار مشکل هستند، به راحتی می توانند از خدمات کاردرمانی در منزل طب نو بهره ببرند و به بهبود وضعیت خود بپردازند.

 

خواندن 260 دفعه
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت